JudgesOfHell - Judg3sOfHell
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JudgesOfHell - Judg3sOfHell

JudgesOfHell - Judg3sOfHell Resmi Web Sitesi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AL BİRDE BURDAN YAK( KENDİNİ NİMETTEN SAYAN BİRİSİ)

3 posters
YazarMesaj
Talent
Admin
Talent

AL BİRDE BURDAN YAK( KENDİNİ NİMETTEN SAYAN BİRİSİ) Empty
MesajKonu: AL BİRDE BURDAN YAK( KENDİNİ NİMETTEN SAYAN BİRİSİ)   AL BİRDE BURDAN YAK( KENDİNİ NİMETTEN SAYAN BİRİSİ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 10, 2007 7:52 am

AL BİRDE BURDAN YAK( KENDİNİ NİMETTEN SAYAN BİRİSİ) 2007101016216jv7

Birincisi bu klan için takım halinde ne kadar debelendiğimizi bilmeyen,klana neler verdiğimiz hakkında bir bilgisi olmayan , ve klan adına hiçbirşey yapmayan insanların klandan adam attırmak konusundaki becerilerine hayran kaldım.SEni klandan attırırım diyen delidospaya soruyorum:sen klan için ne yaptın? ben ve ağabeylerim neler yaptılar?acaba sen klana oynayan bir takım oyuncusumusun,yoksa sadece kendi menfaatini düşünen insanları aşağılayan birimisin?Senin yüzünden bu klandan giden iyi insanlardan bahsetmiyorum bile.Önce kendine bir sor.SEN GERÇEKTEN KLANAMI OYNUYORSUN? BEN KLANA OYNUYORUM.HEMDE TAKIM HALİNDE KLANA OYNUYORUZ.ŞİMDİ BENİ İSTEDİĞİN YERE ŞİKAYET ET VE ATTIR BAKALIM.neler olacağını görelim..

En son tarafından Çarş. Ekim 10, 2007 9:42 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
KorBuffer
Admin
KorBuffer

MesajKonu: Geri: AL BİRDE BURDAN YAK( KENDİNİ NİMETTEN SAYAN BİRİSİ)   AL BİRDE BURDAN YAK( KENDİNİ NİMETTEN SAYAN BİRİSİ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 10, 2007 8:56 am

Bunun Yeri Burası Değildir 1 Saat Sonra Topic Kapanacaktır...
https://judgesofhell.yetkin-forum.com
Talent
Admin
Talent

MesajKonu: Geri: AL BİRDE BURDAN YAK( KENDİNİ NİMETTEN SAYAN BİRİSİ)   AL BİRDE BURDAN YAK( KENDİNİ NİMETTEN SAYAN BİRİSİ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 10, 2007 9:30 am

peki nereye yapalım ömer
xMIDIKx

xMIDIKx

MesajKonu: NEDEN ?   AL BİRDE BURDAN YAK( KENDİNİ NİMETTEN SAYAN BİRİSİ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 10, 2007 9:35 am

Forumun bu bölümü klan içindeki yada dışındaki şikayet ve önerilerin koyulacağı yer değilmi ? burası değilse neresi bunun yeri?herkes klan içi yada dışında birbiri hakkındaki sıkıntı ve şikayetini burada dile getirmeyecekse bu bölümü neden koydunuz ??
KorBuffer
Admin
KorBuffer

MesajKonu: Geri: AL BİRDE BURDAN YAK( KENDİNİ NİMETTEN SAYAN BİRİSİ)   AL BİRDE BURDAN YAK( KENDİNİ NİMETTEN SAYAN BİRİSİ) Icon_minitimePerş. Ekim 11, 2007 3:59 am

xMIDIKx demiş ki:
Forumun bu bölümü klan içindeki yada dışındaki şikayet ve önerilerin koyulacağı yer değilmi ? burası değilse neresi bunun yeri?herkes klan içi yada dışında birbiri hakkındaki sıkıntı ve şikayetini burada dile getirmeyecekse bu bölümü neden koydunuz ??

BURASI SADECE CLAN ICIN ISTEK VE SIKAYET BOLUMUDUR...CLAN ILE ILGILI ISTEK VE SIKAYETLER YAYIMLANIR.BİR NEVI BAKTIGINIZDA CLAN ICI BIR KONU AMA BU KONUNUN FORUMA LANSE EDILMESINI YANLIS OLARAK GÖRÜYORUM.!

BIR KONU VARSA CLAN BASKANI VE O OYUNCULAR ARASINDA KONU TARTISILMALI VE DAHA SONRA SONUC FORUMA YANSITILMALIDIR...
xMIDIKx

xMIDIKx

MesajKonu: :)   AL BİRDE BURDAN YAK( KENDİNİ NİMETTEN SAYAN BİRİSİ) Icon_minitimePerş. Ekim 11, 2007 6:36 am

drunken klan için öenrileri anladık,klan için şikayeti anlamadık,klanda şikayet edilecek şey nedir?yani klan için şikayetler bölümünde şikayet edilebilecek olan şeyler değilmi?klanla ilgili olan yani?Sen diyorsunki aramızdaki meselelerin buraya yansıması hoş değil içimizde çözelim.BAZI ŞEYLERİN BURAYA YANSIMASI GEREKİRKİ MİLLET NEYİN NE OLDUĞUNU BİLSİN.BURASI KLAN CHAT BÖLÜMÜ DEĞİL:KLAN CHATTA HUZURSUZLUK ÇIKMASINDANSA OLAYLARIN BU BÖLÜMDE TARTIŞILMASI DAHA İYİ GİBİ GELİYOR BANA.Ayrıca Hakeden adamların hakettikleri yerde olması gerekir.Ama sen forumu kuran arkadaşımızzsın ve eğer sen ben bundan hoşlanmıyorum dersen,elbette senin bileceğin iştir,bu bölüm için daha farklı bir uygulama koyarsın yada kaldırırsın.Ama emin ol ki oyundaki dangalak küfürbaz,dengesiz seviyesiz adamları rencide ve afişe edecek başka bir yerde bulubiliriz tabii sen istersen:suspect:
KorBuffer
Admin
KorBuffer

MesajKonu: Geri: AL BİRDE BURDAN YAK( KENDİNİ NİMETTEN SAYAN BİRİSİ)   AL BİRDE BURDAN YAK( KENDİNİ NİMETTEN SAYAN BİRİSİ) Icon_minitimePerş. Ekim 11, 2007 10:57 am

xMIDIKx demiş ki:
drunken klan için öenrileri anladık,klan için şikayeti anlamadık,klanda şikayet edilecek şey nedir?yani klan için şikayetler bölümünde şikayet edilebilecek olan şeyler değilmi?klanla ilgili olan yani?Sen diyorsunki aramızdaki meselelerin buraya yansıması hoş değil içimizde çözelim.BAZI ŞEYLERİN BURAYA YANSIMASI GEREKİRKİ MİLLET NEYİN NE OLDUĞUNU BİLSİN.BURASI KLAN CHAT BÖLÜMÜ DEĞİL:KLAN CHATTA HUZURSUZLUK ÇIKMASINDANSA OLAYLARIN BU BÖLÜMDE TARTIŞILMASI DAHA İYİ GİBİ GELİYOR BANA.Ayrıca Hakeden adamların hakettikleri yerde olması gerekir.Ama sen forumu kuran arkadaşımızzsın ve eğer sen ben bundan hoşlanmıyorum dersen,elbette senin bileceğin iştir,bu bölüm için daha farklı bir uygulama koyarsın yada kaldırırsın.Ama emin ol ki oyundaki dangalak küfürbaz,dengesiz seviyesiz adamları rencide ve afişe edecek başka bir yerde bulubiliriz tabii sen istersen:suspect:

Rahatsız oluyorum diye bir husus yok.sadece seninde anladıgın gibi icimizde olan biteni herkes okumasın malum clan dısı arkadaslarımız da giriyor bu siteye.ama benim icin fark etmez istediginiz gibi yapın sonucta burası clana ait bir site... :)istediginizi yapmakta serbestsiniz ama Kuralları İhlal Etmeden.

AL BİRDE BURDAN YAK( KENDİNİ NİMETTEN SAYAN BİRİSİ)
1 sayfadaki 1 sayfası