JudgesOfHell - Judg3sOfHell
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JudgesOfHell - Judg3sOfHell

JudgesOfHell - Judg3sOfHell Resmi Web Sitesi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

###Çok Önemli: Letterdan Gelen Mesajlara Dikkat###

2 posters
YazarMesaj
BARBARXCONAN

BARBARXCONAN

###Çok Önemli: Letterdan Gelen Mesajlara Dikkat### Empty
MesajKonu: ###Çok Önemli: Letterdan Gelen Mesajlara Dikkat###   ###Çok Önemli: Letterdan Gelen Mesajlara Dikkat### Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 4:01 pm

###Çok Önemli: Letterdan Gelen Mesajlara Dikkat### Moz-screenshot-2###Çok Önemli: Letterdan Gelen Mesajlara Dikkat### Moz-screenshot-3[b]Eger

[color=white]bu tarz letter alırsanız dikkat edin, yalandır kesinlikle siteye giris
yapmayın. Kendim inceledim, verilen adresde bol miktarda virüs, tojan
ve spyware tespit ettim, merak icin dahi olsa kesinlikle girmeyin

###Çok Önemli: Letterdan Gelen Mesajlara Dikkat### Lettermy9

alıntıdır.....

En son tarafından Ptsi Ekim 01, 2007 1:52 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
xMIDIKx

xMIDIKx

###Çok Önemli: Letterdan Gelen Mesajlara Dikkat### Empty
MesajKonu: Geri: ###Çok Önemli: Letterdan Gelen Mesajlara Dikkat###   ###Çok Önemli: Letterdan Gelen Mesajlara Dikkat### Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 7:13 pm

size gelen pmlerde yaptığınız vsleri çektiğiniz videoları izleminizi isteyerek sizi bazı sitelere yönlendirmek isteyen sahtekarlara dikkat edin. verdikleri site adreslerine girmeyin. çarınızı keylogger vasıtasıyla almak isteyen düzenbazların kurduğu tezgahlar son dönemde iyice arttı.Knıght online ile ilgili yabancı sitelere dahi girmemenizi tavsiye ederiz.mailinize gelen knıght online maillerini dahi dikkate almayın.pek çoğu fake maildir. 2 yıldır oynamama ragmen knıght online resmi sitesinden bir tane bile mail almadım.Resmi site ticket atmadığınız sürece size mail göndermez. Razz çarınız ile ilgili işlemleri sadece resmi siteden yapın.Smile

###Çok Önemli: Letterdan Gelen Mesajlara Dikkat###
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-