JudgesOfHell - Judg3sOfHell
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JudgesOfHell - Judg3sOfHell

JudgesOfHell - Judg3sOfHell Resmi Web Sitesi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KO YA GELEN YENİLİKLER

2 posters
YazarMesaj
BARBARXCONAN

BARBARXCONAN

KO YA GELEN YENİLİKLER Empty
MesajKonu: KO YA GELEN YENİLİKLER   KO YA GELEN YENİLİKLER Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 8:34 am

1.Video Çekme
en solda ki menu tusuna basınca ordaki seceneklerden movie ye tıklayıp videomuzu
cekmeye baslayabilioruz.

2.Clan Mesajı
Gold premium yazan yerin hemen altında CLAN die biyer eklenior.
Sanırsam Cln baskanları clanına iletmek istedigi mesajı burdan yazıyor.
ve herkes girdiginde yukarıdan okuya bilio. bunun için clan baskanı h ye basıp clan
ve clan notice ye girip mesajını yazıyor

3.Emc deki duvar Representative Board! Temsilci duvarı
burda mesela human ırkının en basarılı oyuncularının adı yer alıcak. zaten ss herşeyi acıklıo
gorunce tuylerim diken diken oldu ya bence en guzel yeniliklerden birisi artık kimse kral kimdi
ya die sormicak 1. klan 2. klan kim gorucez. o ay en cok np yi kim kastıysa 1. sırada yer alıcak
https://2img.net/r/ihimizer/img230/4580/2007813224034wc4ij5.jpgKO YA GELEN YENİLİKLER 3fe911d11f0b473fb1952d5of4
20) NPC Find Sekmesi

Yeni Haritamızda NPC Find Sekmesi Var. Yani En Yakın Potcu En Yakın INN nerde Die
Ordan Bakabilecegiz. Ama Benim Dusundugumden Daha Kapsamlı Bir Gorevi Var Gibi.
Ama Bi Noktada sıkıntı Yasadım Aradıgım NPC yi Buyuk Haritada Arıyorum Ama Kucuk
Haritada Gozukuyor. Bu Noktada Bi Sıkıntı Var Ama Duzeltilebilinir Bi Hata Yine de
Guzel Bir Sistem

21) Grypon Armor
Yine Ben Gryphon Armor Bu Yenilik ise Su anda Tam Olarak Belli Degil Anlasıldıgı Kadarıyla Walkrie Setlerin Abisi Yada Ablası Olarak Karsımıza Cıkacak Butun Class larla SS lerini alamadım Ama en Yakın Zamanda Hepsini eklerim. Burda Gozumuze Carpan 2. sey ise 5 Tane Armor Koyma noktası Ve 2 tane Canta Bu Cantaların Familliar İle Alakalı olacagını Dusunuyorum Cunku Pet Master da Yedek Canta İle alakalı Bir Bolme Vardı. Ama Familliar Sistemiyle Alakalı Birsey Degil ise Kesinlikle PUS dan Temin Edilecek Bir Parca Olucak Bu Cantalar

Male Elmorad ile Alınmıs Ss ler
https://2img.net/r/ihimizer/img101/5116/grphonarmorcc2.jpg[img]
her karakter için armorlar
https://2img.net/r/ihimizer/img45/8274/yeniarmorku2.png[img]
22)Goblin Shell
arkadaşlar bu patchle birlikte artık goblin shell de giyebilecegiz

23) Falcı
dogdugumuz yerden anvile giderken sag tarafta (arms ve armorun tam karsısında) fal baktırabileceğimiz biyer war. kart secioruz ve adam bize bazı seyler soluo. kotu sans falanolsa gerek. ve bide yıldız cıkıo. tam olarak ne işe yaradıgını anlamasamda upg yaparken fal baktırmakta yarar war sansımıza gore haa bu arada sadece 10 k

ALINTIDIR
Talent
Admin
Talent

KO YA GELEN YENİLİKLER Empty
MesajKonu: Geri: KO YA GELEN YENİLİKLER   KO YA GELEN YENİLİKLER Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 8:51 am

olmuş eline saglık bayagı yararlı bilgiler var

KO YA GELEN YENİLİKLER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-